Sık Sorulan Sorular

Takviyesi

Şikayet veya destek taleplerimi bırakabilir miyim?
Alışverişiniz ile ilgili tüm şikayet, öneri, iade, hatalı ürün gibi tüm talepleriniz için mail ve telefon ile tarafımızla irtibata geçebilirsiniz. İletişim için tıklayınız.
Kredi kartı bilgilerimi saklıyor musunuz?
Müşterilerimizin kredi kartı bilgileri bankaların sanal pos uygulamaları ile koruma altındadır.
Teslimatta neye dikkat etmeliyim?
Kapıya gelen kuryenin önünde paketinizin dışında yıpranma, ezilme, ıslaklık gibi durumlar mevcut mu kontrol edin. Eğer rahatsız edici bir durum söz konusu ise kargocuya durumu bildirin. Hasar Tespit Tutanağı tutarak bize geri gönderin. Kutuyu açana kadar Kuryenin ayrılmasına müsaade etmeyin.
Siparişim bana ne zaman teslim edilir?
Takviyesi.com’da 16:00’a kadar oluşturduğunuz siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Türkiye geneli kargolarınız genel olarak en geç iki iş gününde adresinize teslim edilmektedir. Kampanya dönemlerinde, bayramlar ve Resmi tatil günlerinde kargo şirketlerinin yoğunluğundan dolayı farklılıklar ortaya çıkabilmektedir.
Kargo Takip Numarama Nasıl Ulaşabilirim?
Siparişiniz bize geldiğinde gerekli kontroller yapıldıktan sonra, faturalandırma ve paketleme işlemi yapılacak, sonrasında ise anlaşmalı kargo aracılığı ile size ulaştırılmak üzere yola çıkacak. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra siparişlerim bölümüne tıklayarak Kargo durumunda kargonuzun son durumu hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.
Nasıl Sipariş oluşturabilirim?
Takviyesi.com’a üye olarak sepetinize eklediğiniz ürünleri kolaylıkla satın alabilirsiniz. Böylelikle kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz. Dilerseniz üyelik oluşturmadan kişisel bilgileriniz ve siparişinizin teslim edileceği adres bilgilerinizi girerek de sipariş oluşturabilirsiniz.
Satılan Ürünler Orijinal mi?
Satışa sunduğumuz tüm ürünler orjinal olup, ambalajlı ve faturalı olarak tarafınıza gönderilir. Birçok markaya ait ürün çeşitliliği sunuyoruz. Bu ürünlerin temini üretici ve distribütör firmalardan sağlanmaktadır.
X